Заходи з нагоди святкування Водохреща у Гідропарку

72

Хрещення Господнє – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католики відзначають 19 січня. У народі це свято називають – Йордан, Водохреще. Із Хрещенням Господнім пов’язують хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Вважається, що на Водохреще вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

Уже стало доброю традицією проводити заходи з нагоди святкування Водохреща у столиці. Як повідомив інтернет-портал КМДА: 19 січня о 14:00 відбудеться святкування Водохреща у Гідропарку біля каплиці на честь Хрещення Господнього (острів Передмостова слобідка, 1).

Під час заходу чин освячення води за відповідними регламентованими і встановленими канонами здійснить предстоятель Української православної церкви Київського патріархату патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Під час святкування охочі зможуть придбати символічну сувенірну продукцію, а дарувати гарний настрій усім присутнім буде Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня».