Єднання і щирий дитячий патріотизм до Дня Соборності України

140

Справжнє єднання і щирий дитячий патріотизм продемонстрували учні школи № 66, під час концерту, який відбувся  22 січня з нагоди 38річчя школи та Дня Соборності України, яке в Україні відзначають на знак проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. В школі  провели  урочистий захід  «Єдина Україна»  за участю депутата Київської міської ради VІ скликання Тесленка Павла Петровича, бійців Національної Гвардії України  Повалія Олега Олександровича, Даниленка Ігоря та представників органу самоорганізації населення «Комітет Мікрорайону «Дніпровець» та громадської організації «Добробут та Безпека».

З нагоди дня народження школи Павло Тесленко вручив директору Ірині Мачехіной грамоту та подарував фотокамеру, привітав усіх присутніх, дітей і батьків з Днем Соборності України.

Павло Тесленко у своєму виступі сказав «Ми щиро віримо в невмирущість української нації і завжди відстоюватимемо свою віру , як робили це наші діди та прадіди і як роблять тисячі наших побратимів». Дивлячись на учнів, присутніх у залі,  депутат відзначив: «Україна вічна, бо вічний її народ!»

Повалій Олег Олександрович зазначив, що за останній рік в календарі України з’явилося  чимало сумних дат, бо загинуло багато синів-патріотів, щоб українці жили під мирним небом і не боялися ворожої кулі. Ми віч-на-віч зустрічаємось зі страхіттями кровопролиття, щоб було майбутнє в Україні.

Учні згадали майже столітню історію цього свята, розповіли, яким складним й тривалим був шлях України до Соборності і підтримали наших захисників, що виборюють для нас мир, право на життя і свободу та єдність нашої країни.
«Слава Україні!!!» – громом прокочувалося по залі.  І в цих дитячих очах – стільки болю і радості. Болю від втрат. Радості від почуття солідарності. І – стільки надії. Надії на Завтра.

Під час свята звучала українська мова, лунала українська пісня, 11-тикласники кружляли у вальсі.

А завершенням стали слова Василя Симоненка

«Народ мій є

Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!»

2015-01-22 10.42.43 [1280x768]

2015-01-22 11.00.52 [1280x768]

5016z2