Ветерани Старої Дарниці та ДВРЗ: «Павло Тесленко — людина перевірена часом»

69

“Ми, ветерани Старої Дарниці, давно товаришуємо з громадським діячем Павлом Тесленко, маємо теплі, дружні стосунки. Павло Петрович приймає активну участь в нашому житті, допомагає організувати для нас пам’ятні святкові концерти і вітає зі святами, які мають для нас особливу пам’ять, наприклад: з нагоди святкування Дня визволення Києва, святкування 9 травня Дня Перемоги. Для нас важливо, коли про нас не забувають.

Багато з нас досить часто навідуються до приймальні Павла ТЕСЛЕНКА, де нам завжди допомагають і словом і ділом. Він завжди приймає участь в наших ветеранських зустрічах. Ця людина перевірена часом.

Серед наших ветеранів, мабуть, не знайти того, хто, хоча б не чув, про добрі справи Павла ТЕСЛЕНКА. Він співпрацює і з первинною ветеранською організацією мікрорайону ДВРЗ і з первинною ветеранською організацією мікрорайону Старої Дарниці.

Нам приємно спілкуватись з Павлом Петровичем, ділитися своїми переживаннями та думками. Я точно знаю, що до ТЕСЛЕНКА можна звернутись з абсолютно будь-якою проблемою. І вдень, і вночі, він завжди на зв’язку“.