В столиці інспектори ДАІ на блокпостах чергують у посиленому режимі

26

Нагадаємо, що на в’їздах до Києва встановлено 8 блокпостів для посилення заходів безпеки та правопорядку. Такі блокпости розташовані на в’їздах у місто на Одеському, Варшавському, Бориспільському, Житомирському, Дніпропетровському, Броварському шосе, а також на вулиці Богатирській і Мінському проспекті.
Минулого тижня, Київською міською державною адміністрацією,було ухвалено рішення зміцнити позиції на в’їздах до столиці бетонними спорудами. Це невеликі споруди з блоків, які встановлені для того, щоб забезпечити безпеку працівників міліції під час вилучення вибухових речовин та зброї.
Окрім цього, стаціонарні пости ДПС ДАІ столиці обладнані адміністративними будівлями, в яких є кімнати відпочинку зі всіма зручностями, засобами зв’язку, апаратними комплексами фіксації відеоконтроль «Рубіж».
На блокпостах цілодобово несуть службу наряди Державтоінспекції та бійці батальйону «Київ-1». Вони зупиняють переважно не місцеві авто, перевіряють водійські документи та вантаж. Звісно, згідно орієнтувань,проводиться огляд транспортних засобів, які можуть бути причетними до скоєння злочинів або перебувають у розшуку. І є певні результати. З початку року було виявлено 6 раніше викрадених транспортних засобів, та ще двох осіб за не менш тяжкі злочини.
Всі правоохоронці озброєні та готові до забезпечення охорони та безпеки столиці.
Державтоінспекція просить водіїв із розумінням поставитися до перевірок на блокпостах, які здійснюються виключно в інтересах безпеки і спокою мешканців столиці.