В приміщенні управління освіти Дніпровського району відбулась нарада щодо обговорення питання землевідведення для реконструкції стадіону «Дніпровець»

418

Впродовж поточного року в управлінні освіти Дніпровської РДА під особливим контролем опрацьовується питання реконструкції єдиного в мікрорайоні ДВРЗ стадіону «Дніпровець», який є тренувальною базою для вихованців ДЮСШ №21 (вул. Алматинська, 60). Завдяки місцевій ініціативній групі, питання набуло пріоритетності та привернуло увагу міської адміністрації.

07.10.2019 року за ініціативою депутата Павла Тесленка було організовано зустріч з помічниками депутата та керівництвом управління освіти за участю начальника Наталії Іваніни та заступників Галини Тодосової і Ольги Мельнікової для обговорення подальших спільних дій, спрямованих на прискорення процесу оформлення права користування земельною ділянкою.

Представники управління освіти під час наради повідомили про направлення листа до голови Дніпровської РДА з проханням сприяти у передбаченні  видатків для оформлення права власності на земельну ділянку ДЮСШ №21. Щоб спільно коригувати питання виділення необхідних коштів з відповідним цільовим призначенням, було вирішено направити депутатське звернення стосовно передбачення кошторисних призначень для подальшого включення питання проведення реконструкції стадіону.

За умови передбачення відповідних коштів в бюджеті міста, протягом 2020 року буде розроблено проектну документацію, яка має пройти відповідну державну експертизу. Після проведення тендерних процедур та укладання відповідних договорів, розпочнуться роботи з комплексної реконструкції стадіону, території та адміністративної будівлі стадіону «Дніпровець».

Нагадаємо, що під час останнього засідання постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, депутати створили робочу групу, яка має напрацювати послідовність дій щодо реконструкції стадіону «Дніпровець», врахувавши пропозиції місцевої ініціативи.