В приймальні Павла Тесленка відбулась робоча зустріч з мешканцями вулиці Вільхової для вирішення технічних питань щодо будівництва другого виїзду

77

В громадській приймальні депутата Павла Тесленка 30.10.2019 року пройшла нарада щодо організації початку робіт за проектом «Будівництво автомобільної дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом у Дніпровському районі».

До обговорення долучились помічник депутата Київської міської ради Павла Тесленка Анатолій Кулєшов, головний інженер проекту ТОВ «Київдормістпроект» Рашид Халілов, представник замовника робіт КК «Київавтодор» і підрядника ПП «Київшляхбуд» та мешканці приватних будинків по вулиці Вільховій.

Під час наради обговорили ряд технічних питань стосовно початку виконання робіт з будівництва нової автомобільної дороги. Мешканці приватного сектору по вулиці Вільховій, будинки яких потрапляють під трасу будівництва дороги, цікавились наявністю документів на землевідведення ділянки для майбутнього будівництва дороги.

Учасники обговорення, які залучені до виконання робіт схематично за проектом показали розміщення червоних ліній згідно кадастрового плану, запропонували допомогу в переміщенні парканів і гаражів, які розташовані в межах планування дороги та зазначили, що всі земельні роботи будуть проводитись в осінньо-весняний період року.  

Перший етап проведення дорожньо-будівельних робіт розпочнуть на ділянці вулиць Вільхової – Макаренка. На даний час визначено розмежувальну лінію для майбутнього будівництва, встановлені дерев’яні кілки вздовж лісової зони і приватних будинків по вулиці Вільховій. Працівники КП по УЗН Дніпровського району виконають розчистку території існуючої дороги від сухостою для влаштування основи дорожньої конструкції. Також визначено місце розміщення майбутнього будівельного майданчику – неподалік озера по вулиці Довбуша. Найближчим часом буде облаштовано тимчасову дорогу для заїзду будівельної техніки.

При обговоренні питання будівництва нової дороги, відповідальні представники підприємств розповіли про посилення конструкції дороги. Зокрема під час будівництва дорожнього полотна заплановано використовувати щебенево-піщану суміш, яка виключає його подальше руйнування та забезпечує експлуатаційну стабільність протягом тривалого періоду.

Працівники підрядної організації під час виконання робіт забезпечать індивідуальний підхід в організації під’їзду до кожного дворового господарства, яке примикає до майбутньої дороги, заплановано здійснити пониження бортового каменю для заїзду у двір. А також на поворотах біля приватних житлових будинків планується влаштувати високі бордюри та встановити дорожні знаки, які обмежать рух вантажного транспорту.

Комплекс робіт з будівництва автомобільної дороги триватиме орієнтовно протягом двох років.