В лікарню № 11 закупили медичне обладнання вартістю 1.6 мільйони гривень

281

Нове та сучасне медичне обладнання, яке було закуплене для 11-ї лікарні перевіряли депутат Київради Тесленко Павло Петрович, начальник управління охорони здоров’я Дніпровського району Карабаєв Данієль Таїрович, відповідальний секретар Національної медичної палати України Сергій Кравченко та керівник ОСН «Комітет мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець» Вячеслав Гайдай.

«Обладнання було закуплено для покращення ефективності роботи лікарні і використовуватиметься як для місцевих мешканців так і для роботи Центру нейрореабілітації учасників АТО, який спільними зусиллями ми створили на базі 11-ї лікарні наприкінці 2016 року» — розповідає Павло Тесленко.

_DSC0110 [1280x768]

 

Зокрема придбано вісім одиниць медичного обладнання, серед яких:

Електронейроміограф — досліджує функціональну особливість провідності по нервовим пучкам. Реєструє й аналізує біоелектричні потенціали м’язів і нервів.

Реєстратор добового АТ (Холтер) —  інформативний, безпечний метод діагностики, при якому протягом доби здійснюється вимірювання артеріального тиску (АТ), запис його значень.

_DSC0060 [1280x768]

Монітор пацієнта – приліжковий монітор для моніторингу і контролю основних фізіологічних параметрів дорослих пацієнтів та дітей.

Електрокардіограф портативний 12-канальний — виводить кардіосигнал і частоту серцевих скорочень на сенсорний кольоровий дисплей, дозволяє записувати чітку ЕКГ криву завдяки вдосконаленій системі фільтрів від перешкод.

Апарат ультразвукової діагностики — призначений для проведення широкого спектру досліджень в області акушерства, ангіології, гінекології, гастроентерології, кардіології та перевірки поверхнево розташованих органів та структур.

Апарат для штучної вентиляції легень — здійснює примусову подачу повітря, кисню і т. п. в легені і забезпечує насичення крові киснем і видалення з легенів вуглекислого газу.

Також в лікарню придбано відеокольпоскоп  та 12-канальнау систему комп’ютерної електрокардіографії.

_DSC0132 [1280x768]

В ході обстеження лікарні учасники також оговорили необхідність проведення капітального ремонту приміщень фізіотерапевтичного відділення та водолікарні, які використовуватимуться Центром нейрореабілітації та його забезпечення необхідним реабілітаційним обладнанням.

_DSC0121 [1280x768]