В КНУБА пройшла науково-практична конференція «Перезавантаження будівництва, економіка, організація

28

Круглий стіл проходив в рамках проведення третьої міжнародної науково-практичної конференції «Перезавантаження будівництва, економіка, організація, менеджмент», яку проводив Київський національний університет будівництва і архітектури.

Серед учасників пленарного засідання голова наукового комітету, ректор КНУБА д.е.н., професор Куліков П.М., заступник Міністра Мінекології, к.е.н Вакараш В.М., радник губернатора Київської обласної державної адміністрації, к.т.н., Білик А.О. та депутат Київради, заступник голови постійної комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК, заслужений юрист України Тесленко П.П..

В рамках конференції учасники виступили з такими докладами, як:

Сучасні вектори розвитку будівельної освіти в Україні;
Перспективність формування системи «Університет-Працедавець-Ринкове середовище» як базового вектору розвитку будівництва;
Інфраструктурний менеджмент будівництва як базовий елемент методології розвитку;
Основні тенденції розвитку будівельної освіти в сучасному ринковому середовищі;
Проблеми комерціалізації інтелектуального будівельного продукту .

Також депутат Київради Тесленко Павло Петрович виступив з докладом на тему «Обґрунтування доцільності конкурентоспроможності проекту «Працедавець-Університет» в будівництві».

Павло Тесленко розповів учасникам науково-практичної конференції про сучасні проблеми будівельної галузі та шляхи їх вирішення, а саме про законодавчі реалії та ринок праці, законодавче регулювання будівельної діяльності, особливості формування ринку праці в будівництві, роль та значення працедавця в будівництві, особливості формування будівельного ринку, сьогодення будівельника-підприємця та будівельника-чиновника, можливості розвитку будівельної галузі, Формування інноваційно-інвестиційного капіталу та формування галузевого ринку праці.