В КМКЛ №11 презентували ескізний проект реконструкції будівлі з добудовою додаткового корпусу

407

02 грудня 2019 року в лікарні №11 (вул. Рогозівська, 6) відбулась робоча нарада з питання реконструкції будівлі з добудовою додаткового корпусу для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО. Представники головної проектної організації ознайомили депутата Київради Павла Тесленка та головного лікаря  КМКЛ №11 Ірину Калмикову із завданням на проектування, загальними вимогами до архітектурних і технологічних рішень та організацією процесу  реконструкції.

Відповідно до ескізного проекту, учасники зустрічі ознайомились з визначенням основних параметрів та показників майбутньої будівлі: площа забудови, поверховість, загальна площа. Згідно конструктивної схеми трьохповерхової будівлі, на першому поверсі Центру нейрореабілітації учасників АТО буде розміщено водяну лікувальну зону, яка включає в себе СПА-процедури та басейн площею 7,8 м х 17,1 м, розраховний на 4 доріжки. А також кабінети для проведення діагностики та УЗД.

На другому поверсі планується розмістити простір для фізіотерапевничної реабілітації: механотерапія, кінезотерапія, ерготерапія, зала для витяжіння, тренажерна і ЛФК зали, кабінет масажу, зала психологічного розвантаження.

Третій поверх міститиме маніпуляційний кабінет, ординаторську, палати для стаціонарного перебування пацієнтів – 14 двомісних і 12 одномісних. А також заплановано розміщення загального балкону для відпочинку пацієнтів після проведення необхідних лікувальних процедур, щоб насолодитися краєвидами паркової і лісової зони в затишній місцевості мікрорайону ДВРЗ.    

На попередній стадії проектування, архітектори спільно з Іриною Калмиковою та Павлом Тесленком обговорили різні варіанти формування об’ємно-просторового і стилістичного створення об’єкту, щоб майбутній робочий проект відповідав вимогам чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.

До кінця поточного року фахівці проектної організації повинні одержати документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до об’єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією – містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки щодо поверховості та щільності забудови, відступів будинків і споруд від червоних ліній, благоустрою та озеленення.

Нагадаємо, що питанням розширення сфери медичних послуг для нейрореабілітації учасників АТО депутат КМР Павло Тесленко займається ще з 2016 року. Саме тоді, за його ініціативою було створено Центр нейрореабілітації учасників антитерористичної операції м. Києва на базі 11-ї лікарні, проведено три черги ремонтів та розпочато роботу Центру в 2017 році.