В Київраді зафіксували новий рекорд

8

Багатство — це ні що інше, як показник творчості в людині – саме такої думки притримується випускник 103-ї школи мікрорайону ДВРЗ депутат Київради Павло Тесленко: під його патронатом проводився традиційний Чемпіонський урок Киянина – привітання учнів шкіл 11, 42, 103 та 126  – переможців та лауреатів міського конкурсу творчих робіт та малюнків на тематику «Чемпіонський урок киянина в моєму житті». Учнів вітали в середу (26.04.2013 р.) у колонній залі КМДА.

Діти вже не один рік зустрічаються там з прославленим українським фехтувальником, двократним чемпіоном світу з фехтування – Юрієм Чижем, який разом з Павлом Тесленко та заступником голови КМДА Корж Віктором Петровичем привітали переможців конкурсу та нагороджували їх подяками, книгами, та волейбольними і футбольними м’ячами.

Під час церемонії нагородження було офіційно зафіксовано новий рекорд. Юрія Чижа — нагородили статусом рекордсмену за найбільшу кількість днів, проведених за заняттями «Чемпіонський урок Киянина» — ця людина присвятила натхненню молоді на здоровий спосіб життя 1061 день.

269268

271272