В громадській приймальні Павла Тесленка відбулась робоча зустріч з представниками місцевої інціативної групи ДЮСШ №21 щодо реконструкції стадіону «Дніпровець»

267

В зв’язку з нагальною необхідністю реконструкції стадіону «Дніпровець» – одного з найбільших в Дніпровському районі, за ініціативою депутата КМР Павла Тесленка, спільно з керівником ОСН «КМ «Дніпровець» В’ячеславом Гайдаєм та  керівником ГОІ «Добробут та безпека» Анатолієм Кулєшовим, 18.12.2019 року в депутатській приймальні відбулась робоча зустріч з представниками місцевої ініціативної групи ДЮСШ №21, за участю депутата КМР Олексія Новікова.

Зважаючи на важливість питання щодо розвитку фізичної культури і спорту в мікрорайоні ДВРЗ та покращення умов для тренувань вихованців спортивної школи, першим етапом до реконструкції улюбленого інфраструктурного об’єкту місцевих жителів стало вирішення пріоритетного питання, а саме оформлення права власності на земельну ділянку ДЮСШ №21.

Наразі, відповідно до укладеного Договору між управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та ТОВ «ЗЕМСПЕЦПРОЕКТ ГРУП» від 20.11.2019 № 180  розробляється технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації землі ДЮСШ № 21 на вул. Алматинській, 60.

Нагадуємо, що згідно умов договору, в межах календарного плану поетапного виконання послуг, фахівці підрядної організації виконають топографо-геодезичні вишукування (польові роботи), виготовлять технічну документацію (камеральні роботи) та погодять її відповідно до Земельного кодексу України.

При формуванні бюджетних пропозицій по спеціальному фонду (бюджет розвитку) в частині капітальних ремонтів на 2020 рік, за клопотанням депутата Павла Тесленка до відповідного переліку було включено об’єкт по проведенню реконструкції (проєктні роботи) стадіону «Дніпровець» у сумі 1000,0 тис. грн.

За рахунок цільових кошторисних призначень в бюджеті м. Києва на 2020 рік, планується провести тендерну процедуру та укласти відповідний договір підряду, після чого розпочнуться роботи з комплексного оновлення спортивного комплексу та адміністративної будівлі стадіону «Дніпровець».

За підсумками обговорення нагального питання, учасники зустрічі домовились про проведення наступної робочої наради в приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за участю голови району, начальника управління освіти Дніпровської РДА та місцевої ініціативної групи. Запланована зустріч має відбутись на початку наступного тижня.