В Центрі культури та мистецтв Дніпровського району Павло Тесленко привітав дітлахів з новорічними святами

508

В Новий рік кожен з нас чекає на справжнє диво. Саме його подарували дітлахам зразкові творчі колективи Центру культури та мистецтв Дніпровського району (вул. Алматинська, 109)

20 грудня у великій залі на сцені Центру культури та мистецтв Дніпровського району відбулися дві новорічні вистави «Новорічний калейдоскоп», на які завітали понад 700 учнів 11-ї та 103-ї початкової школи міста Києва, а також місцеві дошкільнята, батьки та гості свята. 

До святкового заходу долучились депутат Київради Павло Тесленко,  представники ОСН «КМ «Дніпровець» та ГОІ «Добробут та безпека». На початку вистави, депутат щиро привітав присутніх з наступаючим Новим 2020 роком, після цього дітлахи поринули у чарівний світ новорічної казки.

Захоплюючий сюжет казкової вистави ще раз довів, що тільки разом можна подолати будь-які перешкоди, де добро завжди перемагає зло. Після завершення казкових пригод, маленькі учасники святкової феєрії отримали солодкі подарунки!

Висловлюємо щиру подяку творчим колективам Центру культури та мистецтв Дніпровського району, які підготували неймовірно яскраві виступи, а також начальнику відділу культури Дніпровського району Оксані Меріновій, директору Центру культури Віталію Калітовському та керівнику зразкового театру естради та моди Модний театр Світлані Яковчук за подаровану дітям радість прийдешніх свят!