Учні школи №103 Дніпровського району долучились до відзначення Міжнародного дня проти насилля

80

В рамках Міжнародного Дня проти насилля, учні середньої загальноосвітньої школи №103 (вул. Алматинська, 89) активно долучились до проекту «Школа без булінгу. Сім’я без насильства — 365».

Завдяки професійній майстерності директора школи Ольги Гуріної, на «уроках дружби» учні навчаються формувати взаємовідносини на основі справжньої дружби. За словами директора школи, справжній друг — це подарунок долі та найбільша удача в житті. Це нестримний сміх, захоплюючі історії, сокровенні таємниці й лише друзям зрозумілі слова. З другом завжди є про що поговорити, кого згадати і як розважитись.

Депутат КМР Павло Тесленко вдячний адміністрації та організаторам за проведення тематичних заходів у школі, за яскраві флешмоби, в яких учні беруть не лише  активну участь, а і знаходять цікаві моменти для формування дружніх відносин.

Сьогодні в нашому суспільстві поява проблеми жорстокості й насильства в дитячому оточенні пов’язана з багатьма чинниками: розлучення та сварки батьків, відверта публічна пропаганда агресії на телебаченні, захоплення комп’ютерними іграми тощо. Прояв насилля в сім’ї або школі є порушенням прав особистості, тому завдання дорослих полягає в тому, щоб привернути увагу громадськості до проблеми насилля над дітьми.

Саме тому з метою запобігання проявів насильства у дитячому колективі в навчальних закладах варто привертати увагу дітей до вміння дружити, берегти дружбу, дотримуватись правил поважного ставлення один до одного.