У громадській приймальні Павла Тесленка пройшла зустріч з майором поліції Київщини, який повернувся із зони проведення ООС

491

В рамках чергової ротації у зоні ООС на Сході України, повернувся майор поліції Микола Мурай — головний спеціаліст вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції Київської області,  який в громадській приймальні депутата Павла Тесленка розповів як протягом двох місяців проходив службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил. 

За період перебування в зоні ООС досвічений та готовий до виконання поставлених завдань, працівник поліції разом з іншими бійцями цілодобово патрулювали небезпечну територію та виконували службові завдання з виявлення, вилучення та знешкодження вибухових пристроїв і речовин, обстежували окремі об’єкти: готелі, дошкільні навчальні заклади, школи та інші місця великого скупчення людей.

Як головний спеціаліст-вибухотехнік, Микола Петрович особисто проводив навчальний інструктаж/семінар серед учнів шкіл, коледжів та громадських організацій в м. Сєвєродонецьку на предмет виявлення вибухо-небезпечних матеріалів, розповідав про тактику поводження у разі виявлення таких об’єктів, наводив приклади видів даних предметів.

«На період проведення вибухотехнічних робіт формується спеціальна вибухотехнічна група, яка проводить роботи з пошуку, розрядження, транспортування і знешкодження вибухових матеріалів», — зазначив Микола Мурай.

Також майор поліції з Київщини розповів, що під час останньої ротації, було знешкоджено 5 саморобних вибухових пристроїв та 266 боєприпасів промислового виробництва.

Депутат Павло Тесленко особисто подякував учаснику ООС/АТО Миколі Мураю за віддану, сумлінну службу та практичну допомогу бійцям, що несуть службу в східному регіоні країни від початку бойових дій.