Створено новий онлайн проект, який має навчити культури водіння

15

В Україні створили соціальний ресурс, який покликаний підвищити культуру кермування та взаємоповаги між водіями та пішоходами.
«АвтоКарма» — це проект, який співпрацює з ДАІ. Таким чином порушника можна буде карати не лише у коментарях, а і на практиці. Надіславши запит з фото-і відеоматеріалом, можна закликати ДАІ провести з порушником роз’яснювальну роботу — повідомляє espreso.tv.
Найчастіше водій-порушник сам знаходить себе у базі дуже швидко. Деякі роблять висновки і виправляються, після пари-трійки листівок під лобовим склом або дізнавшись, яка слава про них ходить в мережі.
Ресурс також дає можливість швидко повідомити про порушення, використовуючи мобільний телефон. Фото, або відео фіксація, підпис і все. Додаток автоматично встановить гео-мітку (точку на карті — вулицю, адресу, місто) і опублікує відгук на ресурсі. Після цього відгук побачать всі користувачі і зможуть проголосувати і прокоментувати ситуацію.
«Ми за повагу на дорогах. І культивуємо європейський стиль водіння. Точно так як і взаємоповагу автолюбителів, професіоналів, велосипедистів і пішоходів», — кажуть розробники сайту.

1012