Скарги мешканців ДВРЗ більше не залишаться без уваги!

10

     Мешканці будинку 22 по вул.. Марганецькій взяли участь в програмі під назвою «Громадська активність», яка була заснована та успішно використовується депутатом Київради Павлом Тесленко, суть якої полягаї в покращенні стану будинків з їх прибудинковою територією в мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця (Дніпровський район).

     Як було з’ясовано Дніпровцем, декілька місяців тому відбулася зустріч місцевого депутата з мешканцями будинку 22 (вул.. Марганецька), як виявилось за роки експлуатації в будинку накопичилось чимало проблем. Від фасаду будинку осипалась плитка, застаріла огорожа потребує фарбування, ремонт сходин в під’їзді, забиті зливні труби, давно не робилась дезінсекція, протікаючи каналізаційні труби, асфальтування прибудинкової території та комплексний ремонт парадних.

Скарги мешканців ДВРЗ

фотографія з першої зустрічі депутата Київради Павла Тесленко з мешканцями буд. 22 по вул. Марганецькій

    Ще під час минулої зустрічі депутат пообіцяв відпрацювати кожне з поставлених йому питань, та зробити все від нього залежне для їх вирішення, далі Тесленко запропонував зустрітися з мешканцями та повідомити їх про результати приблизно через 2 місяці – розповідає мешканка будинку.

 29

11 липня, в середу о 18 годині відбулась довгоочікувана «звітна зустріч». Під час зустрічі мешканцям були роздані звітові таблиці, де були описані дії депутата зроблені для вирішення проблемних питань мешканців, також до них додавався фото звіт в якому можна побачити що жодне з питань піднятих мешканцями не було залишене осторонь. Осипаюча з фасаду плитка була демонтована, сходи до під’їзду відремонтовано, оновлено та пофарбовано старий паркан, в парадних була проведена дезинсекція, демонтовано травмонебезпечну гойдалку, над вхідними групами відремонтовано козирки  , ремонт під’їздів внесений до проекту програми ремонту житлового фонду на наступний рік. Оскільки мешканців дуже цікавило «за що саме вони сплачують кошти?» депутат надав розрахунок прилеглої території по цьому будинку.

34


 

      Микола Зіновійович 69 років,

      мешканець будинку 22 (вул. Марганецька) 

 Тесленко разом з помічниками проводили зустріч біля нашого будинку кілька разів.

Моєю наболілою проблемою були автівки, які постійно залишали перед будинком, що перегороджують нам дорогу, заважають пересуватися, особливо мені, інваліду, та заважають під’їзду службових автівок (наприклад швидкої). Я йому задавав це питання, оскільки набридло відпочиваючи на лавочці, постійно лаятись на безсовісних водіїв. Згодом, з лівої сторони будинку з’явився паркан, який завадив зупинці автомобілів в не призначених для цього місцях. Біля входу до під’їздів встановив нові козирки замість старих дерев’яних які протікали. Також я питав щодо встановлення інформаційних табличок біля входу, на що мені пообіцяли що такі таблички обов’язково встановлять, подивимось як воно буде.

 


 

 

Далі невеличкий фото звіт зробленої роботи 

 

26

Пофарбовано старий паркан

 

27

Встановлено новий козирок над вхідною групою

 

28

за проханням мешканців — демонтовану стару гойдалку через яку травмувались діти

 

31

 

Відремонтовано сходинку до 5-го під’зду

 

Ось так виглядають згадані звітові таблиці (якими поділився один з учасників зустрічі)

32

33