Школи на ДВРЗ та Старій Дарниці в Дніпровському районі — отримали новий спортивний інвентар

43

Оновити та збільшити спортивну базу навчальним закладам міста сприяв депутат Київради Павло Тесленко.

 7

Найбільший фізичний розвиток діти здобувають у шкільному віці. У київських навчальних закладах дуже актуальна проблема нестачі та зношеності спортивного обляднання, через що фізичний розвиток учнів унеможливлюється. Перейнявшись проблемою фізичного розвитку підлітків, депутат Київської міської ради Павло Тесленко відвідав столичні школи та поповнив базу спортивних залів, передавши освітнім закладам мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці нове спортивне та туристичне знаряддя.

Вже трирвалий час Павло Тесленко активно співпрацює з керівництвом та педагогічним колективом шкіл мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці — N№ 11, 42, 103 та 126.

«Сьогодні необхідно приділити більше уваги здоров’ю та фізичному розвитку дітей. У сучасному суспільстві спостерігається тенденція, коли діти більше сидять за комп’ютерами, менше рухаються, рідко бувають на свіжому повітрі та майже не займаються спортом. Така ситуація негативно позначається на розвитку та на їхньому здоров’ї загалом» — зазначив депутат.

— Місцевій владі необхідно створити умови, за яких діти могли б розвиватися фізично, займатися у спортивних секціях та активно відпочивати. Йдеться і про відкриття спортивних майданчиків, доступних секцій і, звісно, забезпечення шкіл необхідним інвентарем”.

8 9

На всі школи мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці у Дніпровському районі, Павло Тесленко передав 300 футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів, таку ж кількість обручів, скакалок та понад 70 гімнастичних матів. Також у своє володіння школи отримали 16 нових наметів та 52 спальники, оскільки всі вони мають та проводять туристичні гуртки.

Увага депутата до мікрорайонів обумовлена тим, що він досконало знає проблематику цих шкіл та розуміє, чому особливо ця місцевість потребує додаткової уваги, оскільки тут він народився, виріс, є випускником 103-ї школи та проживає по цей час у мікрарайоні ДВРЗ.

“Педагогічний коллектив та батьки із дітьми дуже вдячні за проявлену опіку до шкіл. Це перший випадок оновлення спортивної та туристичної матеріальної бази, за час мого керівництва”,— розповідає директор школи № 126 Олена Гниденко.

(“Загалом в українських школах все частіше виникає необхідність комплектації якісним новим спортивним знаряддям замість старого, яке вже давно відслужило свій термін. На жаль, через недостатнє фінансування з боку держави ця проблема спостерігається майже в усіх навчальних закладах України”,— зазначив Павло Тесленко).

Щоб зацікавити дитину до заннять спортом та зробити так щоб вона не захопилась шкідливими звичками, замало нового спортивного інвентаря. Саме тому з ініціативиТесленка Павла Петровича був розроблений спеціальний урок під назвою “Чемпіонський урок киянина”. Захід, створений для покращення учнівської обізнаності в галузі спорту, здоров’я та здорового способу життя загалом.

10 11

Для того щоб більше зацікавити учнів на “Чемпіонському уроці” спортсмен показав усі всі свої 150 медалей, здобутих за період виступів. “Дуже важливо навчити дітей змалечку любити здоровий спосіб життя та спорт,— розповідає Юрій Чиж.

Уроки швидко поширилися по багатьом школам міста і вже встигли принести перші позитивні результати: учні школи № 126 перейняли ініціативу від депутата та організували свій “Спортивний урок”. Діти запросили організаторів “Чемпіонського уроку” та продемонстрували їм майстер-клас з футболу, боксу, східних єдиноборств, бальних танців, та багатьох інших видів спорту.

(Вихованці туристичного гуртка показали свої навички у майстерному складанні нової палатки. Із завданням діти впоралися менш ніж за хвилину.) Учні інших шкіл підхопили “спортивну” лінію та проводять спортивні змагання у вільний від навчання час.

Батьки та учні висловили вдячність Павлу Тесленко за проявлену турботу та увагу, на що депутат пообіцяв й надалі опікуватись ними та підтримувати навчальні заклади усім необхідним.