Ще одна київська школа отримала статус експериментального навчального закладу

70

Вчора відбулась презентація школи № 103, як громадсько-активної школи та експериментального навчального закладу регіонального рівня.
Школа отримала поважний статус згідно наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 21 від 23 січня 2014 року.
У заході взяла участь громада мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці: директор школи 103 Гуріна Ольга Павлівна, директори шкіл № 11, 126, 120, 42, директор гімназії №30 Еконад, завідуючі дитячих садків № 700, 701, 703, директор ліцею транспорту №9 та депутат Київської міської ради Павло Тесленко.
Ініціативу 103 –ї школи стати експериментальним навчальним закладом, підтримав заступник директора з науково-методичної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти київського університету ім. Б. Гринченко – Василій Ковальчук. Який став науковим керівником дослідно-експериментальної роботи школи.

653
«Процеси які пов’язані з євроінтеграцією України в світовому освітньому просторі ставлять нагальні проблеми модернізації освіти. Для повноцінного розвитку підростаючих поколінь, школа повинна перетворюватись з освітнього центру на культурний центр, саме тому ми активно розвиваємо громадську діяльність школи» — розповів координатор проекту, заступник директора школи Кожушко Евген Володимирович.
Під час презентації директор відзначила пожвавлення у школі роботи трикутника «учителі-учні-батьки». «Проекти «Батьківска парта», «Чужих дітей не буває», «день відкритих уроків для батьків» стали хорошою традицією школи. Сучасний позитивний імідж школи — важливий напрямок роботи педагогічного колективу, добре далеко розходиться, а лихе – ще далі — стверджує народна мудрість, тому ми, прагнемо до утримання хорошої репутації і підвищення конкурентоздатності нашого навчального закладу» – зазначила Ольга Павлівна.
Директор школи також додала, «якщо взяти до уваги, що до 371 учня і 55 працівників приєднаються і батьки, і бабусі, і дідусі, і друзі школи, то виходить двохтисячна громада. Спроможна вирішувати найважливіші проблеми навчання і виховання».
652
Павло Тесленко зазначив що, «в активних школах 103, 11, 42 та 126, в рамках співпраці нашої громадської приймальні, до дня космонавтики, 7 квітня відбудеться зустріч з першим космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком».
«Зустріч проходитиме в 11:30 в школі №11, в 12:20 в школі № 103, в 13:10 в школі № 126 та в 14:00 в школі № 42. Леонід Каденюк зустрінеться з учнями їх батьками і з педагогічним колективом кожної школи. Це наш внесок в постійну роботу з школами» — додав депутат.
«Знаючи про те, наскільки активний колектив 103-ї школи, ми бачили, як вони вміють і працювати, і співати, з запалом, з прикладом, то це повинно дати величезний результат. Ольга Павлівна є справді активний директор» — розповіла директор школи № 126 Гніденко Олена Адамівна.
Я хочу окреме слово сказати нашому депутату Тесленко Павлу Петровичу, який я вважаю вже давно включився в цей експеримент, він працює з нами, допомагає нам. Ми провели безліч спортивних заходів, він подбав про те, щоб наші уроки фізкультури мали необхідний інвентар. Ми на вас надіємось і віримо, що ті проблеми з якими ми йдемо до вас, будуть обов’язково вирішені» — додала Олена Адамівна.
Підводячи підсумки презентації, виступаючі відзначили велику роль спільної праці і злагоди в згуртуванні громади.