Сергій Бубка підписав меморандум з Федерацією американського футболу України

9

27 березня між Президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою та Президентом Федерації американського футболу України Павлом Тесленко був підписаний меморандум про початок спільної роботи. Підписання проходило в Національному олімпійському комітеті України.

Фактично, це перший крок Федерації американського футболу України до визнання її НОКом. Це лише другий випадок в історії України, коли підписання меморандумів  відбувається між Національним олімпійським комітетом та Федерацією неолімпійського виду спорту.

Сергій Бубка зазначив, що підписання меморандуму між НОК та ФАФУ, це початок довгого шляху, метою якого є отримання тимчасового визнання федерації НОКом. Він наголосив, що ФАФУ повинно відповідати високим вимогам НОК як з юридичної, так і з організаційної точок зору.

«До речі я добре знайомий з Донецькою командою, оскільки був час, коли вони тренувалися у добре відомому мені манежі біля старого стадіона Шахтар. Тому, я знаю, що американський футбол в Україні існує вже давно»- розповів Президент НОК Сергій Бубка.

645
«Наша Федерація активно розробляє стратегію розвитку американського футболу в Україні і працює над створенням всіх необхідних умов просування даного виду спорту до міжрегіонального, а надалі — і інтернаціонального рівнів. З сьогоднішнього дня, ми починаємо тісну співпрацю з Олімпійським комітетом, що в свою чергу, відкриває нам набагато ширші можливості для активного розвитку збірної України з американського футболу, та американського футболу в цілому. Це нові спонсори, нові партнери, нові заходи, активна участь на міжнародному ринку трансферів» зазначив Президент ФАФУ Павло Тесленко.

«Також, результатом співпраці стане створення умов для участі збірної України на Олімпійських іграх в 2024 році, на яких американський футбол може бути представлений вперше, що кардинально покращить рейтинг цього виду спорту на світовому рівні» — додав Павло Тесленко.

Павел Тесленко