Жителі ДВРЗ реалізують масштабний проект для дітей. Дніпровський район

347

В рамках міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, переможець конкурсу ОСН «Комітет мікрорайону «Дніпровець» реалізує масштабний проект для дітей, який полягає в забезпеченні садочка мікрорайону ДВРЗ інтерактивним дитячим майданчиком.

Нагадаємо, конкурс проектів та програм проходив минулої п’ятниці в КМДА, де 21 столичний орган самоорганізації населення, в тому числі і Дніпровський район, презентували власні проекти з питань благоустрою прибудинкових територій, зон відпочинку, облаштуванню спортивно-оздоровчих та ігрових майданчиків для дітей і молоді.

Як розповів один з переможців конкурсу, керівник ОСН комітет мікрорайону «Дніпровець» Себба Вячеслав — «Реалізація нашого проекту передбачає встановлення сучасного, якісно нового дитячого майданчика в ДНЗ № 700 (Дніпровський район). Наш проект це реакція комітету на звернення батьківського комітету та керівництва садочка. Як виявилось, в цьому садочку є всього 30 % від необхідної кількості ігрового інвентарю, який було встановлено ще у 60х-70х роках, звісно він вже давно вичерпав свій ресурс та потребує заміни. Новий майданчик буде один з кращих в мікрорайоні, новітній та безпечний, сприятиме покращенню фізичної, розумової і соціальної активності дітей і буде вільним для користування усіма місцевими дітлахами від 2 до 8 років».

«Перемогти у конкурсі нам допоміг голова Дніпровської райдержадміністрації Ярослав Горбунов, який завжди підтримує ініціативи нашого комітету, не виключенням був і цей конкурс. Втілити наш проект в життя нам допоможуть організації-партнери, це Громадська організація «Добробут і Безпека» та лідер громади ДВРЗ, громадський діяч Павло Тесленко, які взяли на себе питання благоустрою території під майданчик та його транспортування та встановлення. Таким чином ми зняли навантаження з міського бюджету і це також було додатковою перевагою, яка допомогла нам отримати перемогу» — додав керівник комітету «Дніпровець».

Відбір проектів проводила відповідна міська комісія, яка складалась з начальників міських департаментів, депутатів Київради і представників районних адміністрацій. Очолив комісію заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Комісія відзначила активність ОСНів, фаховість підготовки до Конкурсу, масштабність і цікавість поданих проектів. Всі вони на сьогодні є актуальними і необхідними для громад.

109

110