Працівники КП «Київтеплоенерго» локалізують аварію магістрального трубопроводу тепломережі

289

Аварія сталася сьогодні біля будинку №4 по вул. Новаторів в Дніпровському районі. На місце розташування трубопроводу, відразу прибули працівники аварійної бригади, які перекрили подачу теплоносія і розпочали роботи з усунення пошкодження.

Депутат Київради Павло Тесленко ініціював зустріч з директором КП «Київтеплоенерго» В’ячеславом Біндом на місці виникнення аварії, який повідомив про необхідність внесення обмежень руху трамвайних маршрутів на декілька днів, адже ймовірне місце пориву знаходиться саме на ділянці трамвайної лінії. Павло Петрович одразу ж зв’язався телефоном з директором КП «Київпастранс» Дмитром Левченком для прискорення передачі заявки на перекриття руху трамваїв та подальшої співпраці працівників підприємств, залучених до ліквідації аварії.

Пошкодження магістрального трубопроводу, який забезпечує постачання централізованого опалення до житлових будинків у Дніпровському і Дарницькому районах, відбулось внаслідок різкого збільшення теплового навантаження під час підключення будинків до системи опалення.

Аварійна бригада КП «Київтеплоенерго» працюватиме цілодобово, роботи з ліквідації пошкодження планують здійснити протягом 3-х діб.  Для відновлення благоустрою потрібно орієнтовно 3-5 днів.

Через порив тепломагістралі, найближчими днями в будинках по вулиці Бориспільській Дарницького району та будиках мікрорайону Стара Дарниця в Дніпровському районі опалення буде відсутнє. В житлових будинках мікрорайону ДВРЗ подача тепла відбудеться згідно графіку, оскільки такі будинки перепідключать до іншої теплової магістралі.