Перелік нагальних питань з реконструкції дороги на Алматинській опрацювали представники профільних підприємств

155

В громадській приймальні депутата КМР Павла Тесленка 17 жовтня 2019 р. відбулась робоча нарада щодо врегулювання організаційних питань дорожнього руху по вулиці Алматинській. Більшість проблемних питань були пов’язані з перенесенням терміну проведення робіт з реалізації проекту реконструкції трамвайних колій.

За участю депутата Павла Тесленка, представників управління будівництва та відділу контролю за благоустроєм Дніпровської РДА, КК «Київавтодор», КП «Київпастранс», КП «Центр організації дорожнього руху», КП «ШЕУ Дніпровського району» були розглянуті питання, спрямовані на усунення певних недоліків на деяких ділянках дорожнього полотна вздовж Алматинської для безпеки та зручності усіх учасників дорожнього руху.

Враховуючи погоджені зміни до проекту, працівники КП «Київпастранс» повинні найближчим часом облаштувати плитами ділянки перетину трамвайних колій з проїжджою частиною. Це стосується пішохідних переходів на зупинках «Вул. Профспілкова», «БазаУкроптБакалія» та «Вул. Довбуша», а також на переїзді автомобільного транспорту для заїзду до будинків 39-41 по вул. Алматинській.

Також помічник депутата КМР Павла Тесленка нагадав про необхідність встановлення тимчасових павільйонів очікування, які в рамках капітального ремонту дорожньої мережі було демонтовано. Мова йде про трамвайні зупинки з найбільшим пасажиропотоком: «ДВРЗ», «Пров. Сеноманський» та «Вул. Профспілкова».  

Згідно протокольного доручення попередньої наради, фахівці КК «Київавтодор» до кінця поточного року мають облаштувати тактильною плиткою ділянки пішохідних зон на зупинках громадського транспорту. А також для уникнення випадків травмування за участю пішоходів, учасники наради спільним рішенням дійшли згоди про внесення тимчасового обмеження руху для пішоходів, шляхом встановлення знаку 3.9 «Рух пішоходів заборонено» в місцях розташування дорожніх розміток «Нерегульований пішохідний перехід», що передбачені для посадки/висадки пасажирів трамваю. Таких локацій вздовж дорожньої мережі по Алматинській — 5.

В рамках робочої зустрічі учасники наради обговорили питання стосовно введення в експлуатацію світлофору, що розташований на перехресті вулиць Алматинської і Празької. Наразі внесення змін до схеми організації дорожнього руху за проектом перебувають на погодженні в Національній поліції. Попередньо затверджене рішення буде опрацьоване до 25 жовтня 2019 р.