Павло Тесленко: Стадіон «ДНІПРОВЕЦЬ» буде реконструйований!

437

Питання реконструкції стадіону «Дніпровець» (вул. Алматинська, 60), який є тренувальною базою для вихованців ДЮСШ №21, цього року набуло пріоритетності серед інших об’єктів управління освіти Дніпровської РДА та привернуло увагу Київської міської державної адміністрації.

При формуванні бюджетних пропозицій, депутат Павло Тесленко ініціював внесення питання капітального ремонту приміщень загального користування ДЮСШ №21, а також здійснення проектних робіт та початкового етапу реконструкції стадіону «Дніпровець» до проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2020 рік.

Для коригування питання виділення необхідних коштів з відповідним цільовим призначенням було також передбачено видатки для здійснення закупівлі послуг з оформлення права власності на земельну ділянку ДЮСШ №21.   

З метою проведення робіт з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель міста Києва по об’єктах комунальної власності (ДЮСШ № 21 Дніпровського району м. Києва) було проведено тендерну процедуру. За результатами торгів переможцем визначено ТОВ «Землеспецпроект груп», з яким 20.11.2019 року підписано договір на виконання робіт. Згідно умов договору, термін надання послуг триватиме з дати укладання по 20 грудня 2019 року.

В межах календарного плану поетапного виконання послуг, фахівці підрядної організації повинні провести топографо-геодезичні вишукування (польові роботи), виготовити технічну документацію (камеральні роботи) та погодити її відповідно до Земельного кодексу України.

За словами Павла Тесленка, стадіон «Дніпровець» перебуває на особливому контролі міської влади, тому за рахунок цільових кошторисних призначень в бюджеті м. Києва на 2020 рік, заплановано розробити проектну документацію для подальшого включення питання з реконструкції стадіону.

Після проведення тендерних процедур та укладання відповідних договорів, розпочнуться роботи з комплексного оновлення спортивного комплексу та адміністративної будівлі стадіону «Дніпровець».