Павло Тесленко: Реконструкція колійного полотна дасть можливість новим сучасним трамваям курсувати на ДВРЗ

1367

Громадська приймальня депутата Київради Павла Тесленка постійно інформує мешканців Дніпровського району про етапи реалізації масштабних інфраструктурних проектів, спрямованих на покращення життєдіяльності району.

Протягом останніх двох тижнів особлива увага приділяється проведенню капітального ремонту трамвайних колій по вулиці Алматинській. Трамвай – зручний, швидкий та екологічний вид транспорту, який є дуже популярним в європейських державах.

Депутат КМР Павло Тесленко спільно з Дніпровською РДА та керівництвом КП «Київпастранс» цього року спрямували зусилля на втілення проекту з реконструкції колійного покриття, щоб столичний громадський транспорт відповідав всім європейським стандартам, був зручним, комфортним та безпечним.

Перший етап робіт з реконструкції колій розпочали на відрізку дороги від вулиці Трактористів до вулиці Гродненської. Наразі фахівці підрядної організації завершують демонтаж контактної мережі, металевих рейок та бетонних плит, що були розташовані на цій ділянці. Орієнтовний термін виконання робіт з демонтажу — до кінця поточного місяця.    

«Реконструкція колійного полотна із застосуванням сучасних конструкцій та технологій дасть можливість новим сучасним трамваям курсувати на ДВРЗ», — наголосив депутат Павло Тесленко.

В межах проекту передбачено проведення заміни колійної конструкції: рейок, шпал, колійних спецчастин (стрілок, хрестовин, перехрещень) і щебеневої основи, а також оновлення кабелю електромережі.

Нагадаємо, що згідно графіку виконання робіт, на ділянці від шляхопроводу до вулиці Гродненської заплановано здійснити влаштування нових елементів трамвайних конструкцій до кінця поточного року.