ПАВЛО ТЕСЛЕНКО: ПОЧИНАЄМО РЕАЛІЗАЦІЮ НОВОГО МАСШТАБНОГО ПРОЕКТУ НА ДВРЗ

1126

9 листопада (субота) 2019 року КП «Київпастранс» планує обмежити рух трамвайних маршрутів №23, 32, 33 в напрямку мікрорайону ДВРЗ в зв’язку з початком реалізації проекту «Реконструкція трамвайних колій по вул. Алма-Атинській в Дніпровському районі».

Депутат Київської міської ради Павло Тесленко зауважив, що реалізація великого проекту для мешканців мікрорайону ДВРЗ і Стара Дарниця вкрай необхідна. Оновлена дорожня мережа вулиці Алматинської потребує комплексної заміни транспортного сполучення, тому для запуску нового комфортабельного складу трамваїв, потрібно облаштувати сучасні колії.

«Для активізації робіт з реконструкції трамвайних колій наша команда спільно з керівництвом Дніпровської РДА, Департаментом транспортної інфраструктури та відповідними підрозділами КП «Київпастранс» протягом декількох років напрацьовували плани стосовно найоптимальніших шляхів для втілення даного проекту. Цьогоріч нам вдалося залучити фінансування на початок проведення ремонтних робіт. Станом на сьогоднішній день, проект наказу про припинення руху трамвайних маршрутів на період здійснення реконструкції колій, перебуває на погодженні керівництва КП «Київпастранс», — додав депутат Павло Тесленко.

Згідно графіку виконання робіт, перший етап реконструкції колій проведуть на відрізку трамвайної лінії від шляхопроводу на вулиці Трактористів до вулиці Гродненської. В межах цієї ділянки, до кінця року передбачено замінити рейкошпальні решітки, оновити бетонні плити трамвайного полотна та замінити кабель електромережі.

А також, відповідно до технічних вимог, працівники підрядної організації «Адамант» в рамках проекту проведуть демонтаж існуючих трамвайних колій та влаштують нові, замінять контактну підвіску трамваїв по всій довжині вулиці Алматинської. Також заплановано демонтувати старі павільйони очікування і влаштувати нові посадкові майданчики на зупинках громадського транспорту.

Про зміни в організації руху та альтернативні варіанти транспортного сполучення буде повідомлено додатково.