Павло Тесленко перевірив хід виконання будівництва нової дороги на вул. Довбуша

532

20.02.2020 року за ініціативи депутата Київської міської ради Павла Тесленка відбулась виїзна нарада щодо проведення робіт в рамках проекту будівництва нової автомобільної дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом у Дніпровському районі.

Павло Тесленко разом з представниками КК «Київавтодор», КП «ШЕУ», ПП «Київшляхбуд» та проектної організації перевірили хід виконання дорожньо-будівельних робіт на відрізку проїжджої частини вулиці Олекси Довбуша.  

Під час наради учасники обговорили план заходів для вирішення питань, що ініціювали до розгляду місцеві мешканці для втілення в межах ремонтних робіт. З метою прийняття конструктивних рішень, а також проведення перевірки якості будівництва на об’єкті, Павло Тесленко оглянув робочий процес влаштування основи дорожньої конструкції, щоб врахувати пропозиції громади приватного сектору, що мешкають в прилеглих будинках під час подальшої реалізації проетку.

Представники дорожніх служб поінформували, що роботи ведуться згідно запланованого графіку і мають бути завершені у визначений термін.