Павло Тесленко: На 2020 рік регіональна комісія передбачила асигнування для будівництва дороги на вул. О. Довбуша – Броварський проспект у Дніпровському районі м. Києва

625

26 грудня 2019 року відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів держфонду регіонального розвитку в місті Києві.

До складу експертної групи вищезазначеної комісії, на якій розглядались питання затвердження розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку, передбачених місту Києву на 2020 рік між проектами, залучено депутата КМР Павла Тесленка.

На підставі проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіональною комісією, до рейтингового списку було включено проект «Будівництво автомобільної дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом у Дніпровському районі», як перехідний з 2019 року з передбаченням відповідних асигнувань  у бюджеті на 2020 рік.

Нагадаємо, що проектом передбачено збільшити протяжність автодороги до 3,72 км з шириною смуги руху 3,5 – 3,75 м. Крім того заплановано влаштування велосипедних доріжок і тротуарів загальною площею понад 9 тис кв. м.

Відповідно до плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, період реалізації даного проекту передбачається на 2018 – 2021 роки.