ОСН «Дніпровець» провів звітно-виборчу конференцію 2015

132

04.12.2015 орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець», провів перед громадою звітну конференцію за 2015 рік діяльності комітету.

В ході конференції керівництво комітету відзвітувало про діяльність ОСНу за поточний рік, розповіли про найближчі плани та обговорили з уповноваженими представниками будинків актуальні питання розвитку мікрорайону.

Цього року серед найбільших проектів в яких брав участь комітет «Дніпровець» — Збір благодійної допомоги для добровольчих батальйонів АТО; Організація та проведення відкритого «Діалогу з владою»; Проведення Громадських слухань щодо проектів «Капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії на вул. Алма-Атинськiй» та «Будівництво автомобільної дороги для з’єднання вулиці Алма-Атинської з Броварським проспектом»; Реалізація проекту «Дитяча мрія» (встановлення дитячого майданчику на території ДНЗ № 700).

3 [1280x768]

За цей рік комітет значно розширив напрямки роботи. Окрім вирішення локальних проблем ОСН «Дніпровець» взяв активну участь в реалізації проектів, спрямованих на розвиток місцевої інфраструктури, розповів керівник комітету.

Свою діяльність комітет веде спільно з депутатом Київради Павлом Тесленко, який багато років займається вирішенням проблем мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця і їх мешканців.

По завершенню звітної частини конференції, уповноважені представники будинків обрали керівника,  заступників керівника,   секретаря та членів органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дніпровець».

2 [1280x768]

За результатами лічильної комісії, керівником комітету обрано Вячеслава Себба, якому вже третій рік поспіль довіряють посаду очільника ОСНу. Також за результатом підрахунку лічильної комісії, делегати проголосували за новий склад членів комітету.

Наприкінці конференції учасникам презентували план роботи комітету на 2016 рік, який був підтриманий одноголосно.

Керівник ОСНу вважає, що новий склад комітету допоможе ще більш ефективно відстоювати інтереси громади ДВРЗ в органах виконавчої влади та сприятиме розвитку місцевої інфраструктури.