Новорічний концерти та безліч подарунків дітям Дніпровського району

6

25 грудня, в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району, для школярів шкіл № 11, 42, 103 та 126 пройшли дві дитячі вистави «Новорічні пригоди Сніговика та Снігуроньки».

Вистави проходили за сприянням Павла Тесленка та керівника ГО «Добробут та безпека» Анатолія Кулєшова.

.Новорічна вистава та новорічні подарунки школярам усіх місцевих шкіл мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці та нова футбольна форма 10-річним футболістам з ДЮСШ №21 від депутата Київради Павла Тесленка та керівника ГО «Добробут та безпека» Анатолія Кулєшова.

561 (2) Напередодні свята від Павла Тесленка дітям усіх шкіл мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці були роздані солодкі новорічні подарунки.

566 (1)

562
Вистава почалась з урочистого привітання маленьких глядачів, батьків та вчителів від Павла Тесленка. «Напередодні новорічних свят хочу побажати, щоб у кожну оселю завітав Дід Мороз і виконав найзаповітніші мрії. Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку й благополуччя. Хай з вами завжди будуть вірні друзі, удача й успіх. Я вірю, що Новий Рік додасть Вам нових сил і наснаги, принесе у Ваш дім мир і спокій. Вітаю усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!»

561 (1) Вся вистава була в сучасному форматі і пройшла на найвищому рівні. Майстерно виконані танці, акробатичні трюки, та чудова гра акторів наповнювали виставу захоплюючою атмосферою. Діти фанатіли від величезних кульок, феєрверку з серпантину, конфетті та з захватом спостерігали за справжніми пригодами «Сніговика та Снігуроньки».

565

567