На Празькій почали роботи з влаштування світлофору

276

Згідно договору, до складу світлофного об’єкту входитимуть: транспортний світлофор, пішохідний світлофор, 4 камери відеоспостереження, відеодетектор транспорту, табло виклику пішохідне та ін., який було укладено між  Комунальним підприємством «Центр організації дорожнього руху» та ТОВ «Знаки УА» на будівництво світлофорного об’єкту по вул. Алматинській — вул. Гродненській в квітні 2018 року.

Ініціював впровадження світлофорного регулювання руху автотранспорту місцевий депутат Павло Тесленко. Спільно з КП «Київдорсервіс» було розроблено схему організації руху на цій ділянці дороги та направлено для погодження до Управління патрульної поліції міста Києва.

Минулого тижня працівники підрядної організації розпочали підготовчі роботи для подальшої установки світлофору по вул. Празькій. Зокрема,  були проведені земельні роботи, такі як укладання труб, бетонування, прокладка кабелів, влаштування металоконструкцій та ін.. Найближчим часом заплановано монтаж світлофорного обладнання та облаштування дорожніх знаків.

Загальна вартість робіт становить 2510836,50 грн. Завершення виконання робіт, згідно робочого графіку, планується до кінця жовтня.