На Празькій 30 Павло Тесленко встановив ще один дитячий майданчик

14

Безпечність для дітей — важливіше за розміри майданчка.

Своїми найближчими планами щодо встановлення дитячих та спортивних майданчиків  поділився депутат Київради Павло Тесленко.

На території ДВРЗ та Старої Дарниці ми вже встановили понад 12 дитичих майданчиків. В найближчі місяці плануємо встановити також 8 дитячих та 4 спортивних майданчиків. Певен це вирішить як мінімум дві проблеми:

— відсутність місць для розваги та фізичного розвитку маленьких діток;
— повна відсутність повноцінних спортивних майданчиків.
Знайти місце в цих мікрорайонах де є всі необхідні спортивні елементи справді важко. А останні соціальні опитування говорять про те, що сучасна молодь більш ніж потребує добре укомплектованих спортивних майданчиків. На майданчиках які незабаром встановлять будуть: перекладини, брусі, шведська стінка, рукохід, лава відпочинку, перекладина для пресу, можна сказати – усе необхідне для всіх бажаючих підтримати своє здоров’є.


6

На цьому місці колись був дитячий майданчик, але з роками він став зовсім непридатний для використання. Один рік якось стояла лише сама гірка до того ж уся прогнила. Згодом мешканці будинку власними силами прибрали її. Цей майданчик встановили ще в червні місяці, елементи безпечні, що дуже важливо . Загалом дітки задоволені, а разом з ними і ми — розповідає Наталія
(на фото ліворуч)


5 4