На ДВРЗ відремонтують вхідні групи двох будинків

170

Сьогодні в мікрорайоні ДВРЗ розпочався капітальний ремонт восьми вхідних груп в двох будинках за адресами Алма-Атинська 89-б та О. Дундича, 2. Робітники стверджують, що впораються до кінця серпня місяця. Загалом буде відремонтовано 8 вхідних груп.

Згідно з розпорядженням № 148 від 25.02.2015 ремонт проводить ТОВ БК «Житло-комбудсервіс» на замовлення Дніпровської райдержадміністрації.

Перевірили хід виконання робіт ОСН «Комітет мікрорайону «Дніпровець» та громадський діяч Павло Тесленко.

«На сьогоднішній день 90% житлового фонду мікрорайону ДВРЗ потребує ремонту. Розуміючи можливі негативні наслідки неякісного ремонту, наш комітет разом з громадським діячем Павлом Тесленко взяли на себе ініціативу здійснення контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках ДВРЗ. Сьогодні відвідали будинки Алма-Атинська 89-б та Дундича 2. Зараз ідуть підготовчі роботи, робітники знімають старі шари штукатурки. Загалом ремонтом займаються дві групи по 4 робітника. Обіцяють впоратись до кінця серпня. Наступну перевірку, як просувається ремонт плануємо через тиждень», — розповів керівник комітету Себба В’ячеслав.

«Варто зазначити, що ремонт проводиться за поданням голови Дніпровської райдержадміністрації Ярослава Горбунова» — додав керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Дніпровець».

116

115