На ДВРЗ розпочато роботи з будівництва автомобільної дороги на ділянці вул. Довбуша – Броварський проспект

1413

22.10.2019 року пройшла виїзна нарада щодо питання початку робіт з реалізації проекту «Будівництво автомобільної дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом у Дніпровському районі».

В обговоренні взяли участь помічник депутата Київської міської ради Павла Тесленка, начальник управління капітального будівництва КК «Київавтодор» Павло Монастирний, головний інженер проекту ТОВ «Київдормістпроект» Рашид Халілов та керівники структурних підрозділів Дніпровської РДА  КП «ШЕУ», ПП «Київшляхбуд», КП по утриманню зелених насаджень, КП «Дарницьке лісопаркове господарство».

Під час наради присутні обговорили план підготовчих робіт до початку проведення будівництва нової автомобільної дороги, що з’єднає житловий масив ДВРЗ Дніпровського району столиці з Броварським проспектом. Перший етап проведення дорожньо-будівельних робіт розпочнуть на ділянці вулиць Вільхової – Макаренка: розчистять територію існуючої дороги для влаштування основи дорожньої конструкції та зроблять тимчасову дорогу для заїзду будівельної техніки.

На даний час визначено розмежувальну лінію для майбутнього будівництва, встановлені дерев’яні кілки вздовж лісової зони і приватних будинків по вулиці Вільховій.

В рамках проекту буде влаштовано дощову каналізацію, яка допоможе понизити рівень грунтових вод, а також розширено проїзну частину на ділянці вулиці Вільхової, Макаренка та О. Довбуша до 7,5 метрів, а ширина відрізку дороги між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом становитиме 15 м.

Проектом передбачено збільшити протяжність автодороги на 2.57 км з шириною смуги руху 3,5 – 3,75 м. Крім того заплановано влаштування велосипедних доріжок і тротуарів загальною площею понад 9 тис кв м.

Учасники виїзної наради визначили місце розташування будівельного майданчику, наразі спеціалісти ведуть підготовчі роботи з облаштування тимчасової дороги для заїзду будівельної техніки, яка з’явиться на об’єкті за 1,5 тижні. Повний комплекс робіт із будівництва дороги заплановано завершити у 2020 році.