На Алматинській продовжується реалізація проекту, спрямованого на покращення транспортної інфраструктури в мікрорайоні ДВРЗ

623

Реалізацію проекту «Реконструкція трамвайних колій по вул. Алматинській в Дніпровському районі» було розпочато 09 листопада 2019 року. Ремонтні роботи виконує підрядна організація «Адамант».

За інформацією громадської приймальні депутата КМР Павла Тесленка, перший етап робіт розпочався на відрізку 600 метрів вздовж трамвайної лінії від шляхопроводу на вул. Трактористів до вул. Гродненської. Наразі фахівці підрядної організації завершують демонтаж контактної мережі, металевих рейок та бетонних плит, стан виконання робіт –  понад 95%. Майже на 80% укладено основу для облаштування нової рейкошпальної решітки.

Відповідно до технологічних вимог, близько 30% обсягу укладених металевих колій вже з’єднано зі шпалами. Згідно плану виконання робіт, на зазначеній ділянці трамвайного полотна, до кінця року будівельники мають влаштувати нові шпали та рейки.

«Стрімкий розвиток життєдіяльності мікрорайону ДВРЗ потребує комплексного оновлення транспортного сполучення, тому ми спільно з Дніпровською РДА та керівництвом КП «Київпастранс» досягли мети в реалізації проекту з реконструкції трамвайних колій для подальшого запуску сучасного, найбільш екологічного наземного транспорту столиці, який буде зручним та комфортабельним для усіх категорій населення», — зазначив депутат Павло Тесленко.

Від початку нового року, з 03 січня, заплановано демонтувати контактну мережу та замінити кабель трамвайної електромережі, згідно проектного положення колій. По завершенню усіх робіт на ділянці вул. Трактористів – вул. Гродненська, будівельна бригада розпочне виконання ремонтних робіт на наступному відрізку колійного покриття 300 погонних метрів – від шляхопроводу в напрямку ДВРЗ.