Мешканці ДВРЗ зібрали допомогу для півторарічної дівчинки з хворобою ДЦП

612

Півтора роки тому жителька Дніпровського району Паламарчук Марія народила донечку — Юлію. Мати дівчинки розповіла, що перебіг вагітності був складним, постійно виникала загроза переривання, а самі пологи були передчасними. Щаслива родина, радість матері, і початок нелегкого життєвого шляху крихітки, адже дитина народилась з діагнозом ДЦП, спластична диплегія, затримка психічного та мовленнєвого розвитку.

Після проходження реабілітації у Державному закладі «Український медичний центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України», лікарі направили дівчинку до Центру реабілітації Козявкіна у місті Трускавець, так як допомогти у Києві вони не в силах. Клініка виставила рахунок за лікування на суму 13000 гривень. Для молодої сім’ї це великі кошти.

Дізнавшись про таку біду, команда депутата Київради Павла Тесленка, керівник «ОСН КМ «Дніпровець» В’ячеслав Гайдай разом з небайдужими мешканцями Дніпровського району організували збір коштів для отримання можливості проведення реабілітації дівчинки найближчим часом, адже лікарі запевняють, що кожен день без реабілітації лише погіршує стан дитини.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 5616 грн. Однак цієї суми було недостатньо для сплати лікувальної путівки.

Зустрівшись з матір’ю хворої дівчинки Марією Степанівною, депутат Павло Тесленко пообіцяв допомогти родині й надав необхідну суму коштів, якої не вистачало для оплати лікувальної путівки.

«Я не міг залишити сім’ю Паламарчук без уваги й підтримки. Як для батька двох дітей, здоров’я малечі є пріоритетом для мене», — зазначив депутат.

«Наша команда дуже вдячна небайдужим мешканцям ДВРЗ за участь у зборі допомоги для маленької Юлі. Особлива подяка Інні Лавренюк, яка активно долучилась до організації допомоги. В черговий раз ми переконуємось, що працювати разом, це завжди успіх», — розповів В’ячеслав Гайдай.

Днями кошти в повному обсязі на придбання лікувальної путівки для півторарічної Юлечки були перераховані на рахунок Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна.

Щаслива мама, безмежно дякуючи усім небайдужим за турботу й надану підтримку, разом з дівчинкою 21 січня 2019 року вирушила в м. Трускавець на реабілітацію до Міжнародного центру відновного лікування Козявкіна.