Команда Павла Тесленка взяла участь у звітно-виборчій конференції ГО «Дніпровська районна організація ветеранів України міста Києва»

68

У приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1) 23 жовтня 2019 року відбулась ХІ звітно-виборча конференція Громадської організації «Дніпровська районна організація ветеранів України міста Києва» за період з 2015 по 2019 роки.

На зборах були присутні 89 делегатів і 27 запрошених, серед яких голова Дніпровської РДА Петро Онофрійчук, заступник голови Алла Загородня, помічники Народних депутатів України та депутатів Київської міської ради, представники Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві, ГО «Свідомі кияни» та «Іріда». Загалом до зустрічі долучились понад 100 учасників заходу.

За словами депутата Павла Тесленка, діяльність районної ветеранської організації протягом останніх років досягла значних успіхів, спрямовуючи зусилля у напрямку розвитку національно-патріотичного виховання молоді та допомоги в соціальному захисті і покращенні побутового обслуговування ветеранів війни і праці. Представників організації залучають до урочистих та святкових заходів, під час яких вони на власних прикладах пропагують патріотизм серед молоді, проводять бесіди про людські цінності. Тому важливим елементом у розвитку діяльності ветеранських організацій є підтримка з боку держави та органів місцевого самоврядування.

В рамках конференції очільник району Петро Васильович подякував ветеранам за активну громадську позицію, плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток Дніпровського району. Найактивніших членів громадської організації і керівників первинних організацій було нагороджено подяками, грамотами Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації та відзнакою «Дніпровський район».

Учасники зборів заслухали звіт керівника Громадської організації «Дніпровська районна організація ветеранів України міста Києва» Галини Ремез щодо проведеної роботи ради районної організації ветеранів за звітний період. Згідно регламенту, делегати ставили питання стосовно недостатнього фінансування первинних ветеранських організацій в мікрорайонах, яких в нашому районі налічується 10.

Після звітування ревізійної комісії, учасники зібрання шляхом відкритого голосування обрали раду районної організації ветеранів, ревізійну комісію, делегатів на міську звітно-виборчу конференцію. А також підтримали пропозицію залишити на посаді голови Громадської організації Галину Ремез, яка наступні чотири роки керуватиме ветеранською організацією Дніпровського району.