Київрада виділила 29,6 млн грн комунальному підприємству з енергозбереження в адміністративних будівлях Києва

74

На минулому пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про збільшення розміру статутного капіталу КП “Група впровадження проекту з Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва”.

Відповідно до рішення, статутний капітал комунального підприємства збільшується на 29,6 млн грн.

У 2013 році КП “Група впровадження проекту з Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва” розпочало пілотні проекти з енергозбереження на об’єктах комунальної власності Києва. До реалізації було залучено кредитні кошти Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО)  під гарантії Київради. Термін кредитного договору завершується у поточному році, як і стадія реалізації відповідних проектів.

Рішення дозволить покращити стан фінансово-господарської діяльності підприємства та сприятиме виконанню містом зобов’язань, взятих на себе відповідно до укладених кредитних та гарантійних угод з Північною екологічною фінансовою корпорацією в рамках реалізації спільних з кредитором проектів.

Відповідне рішення підтримали 69 депутатів.

З цього приводу депутати вже потурбувались щодо включення у відповідну програму місцеві школи, садочки та інші адміністративні будівлі.

Наприклад, Депутат Київради Павло Тесленко на прохання органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Дніпровець» та батьківських комітетів навчальних закладів мікрорайону ДВРЗ звернувся до директора КП «Київеско» Дмитра Науменка з проханням включити до програми з термосанації дитячі садочки № 700, 701, 702, 703, 62 «Зернятко» та 455. Також Депутат запропонував включити школи № 11 та 103, Київську міську клінічну лікарню № 11, Ліцей транспорту №9 та ДЮСШ №21.

document-page-001