Громадська приймальня Павла Тесленка планує провести конкурс «Юні винахідники» за допомогою констукторів «LEGO DUPLO» серед дошкільнят

281

Сьогодні в приймальні депутата Павла Тесленка відбулась нарада з представниками дошкільних навчальних закладів № 62, 455, 700, 701, 702 та 703 Дніпровського району, які брали участь у проекті Громадського бюджету міста Києва «LEGO та LEGO DUPLO для садочків мікрорайону ДВРЗ» минулого року. Мета зустрічі полягала в тому, щоб обговорити процес організації творчого конкурсу та залучити дошкільнят до колективного втілення дитячих фантазій спільно з практичним психологом і вихователями.

Ідея полягає в тому, щоб  за допомогою LEGO-технологій зацікавити дітей до процесу дослідження і орієнтації в реальному світі, який надасть їм великі можливості для розумового, фізичного, естетичного та соціального розвитку. Процес участі в конкурсі допоможе дітям втілювати в життя свої задуми, будувати і фантазувати, захоплено працювати і бачити кінцевий результат.

Під час обговорення умов проведення дитячого конкурсу, учасники наради пропонували варіанти тематичних фігур для LEGO-конструювання, які об’єднають в собі елементи гри, сприятимуть розвитку творчого мислення і моторики рук.

Враховуючи різну вікову категорію учасників конкурсу, визначили порядок проведення і терміни по підготовці малечі до участі.

Конкурс, що має назву «Юні винахідники» заплановано провести з 11 листопада по 25 листопада 2019 року. Кожна група відповідних садочків, що має вікову категорію 4-6 років, візьме участь та разом з вихователем визначить власний витвір для реалізації фантазії. Фото робіт будуть висвітлені в соціальній мережі Фейсбук, де шляхом соціального опитування, громада місцевих мешканців проголосує за вподобані роботи та визначить переможців конкурсу. Період голосування  триватиме з 02.12.2019 до 15.12.2019 року включно. Протягом двох днів відбудеться підрахунок результатів голосів.

Помічник депутата Павла Тесленка Оксана Коваленко зауважила, що умовами конкурсу передбачено отримання подарунків для усіх середніх та старших груп. Зокрема групи садочку, які здобудуть 1, 2, 3 призові місця, отримають цікаві подарунки. А також передбачені заохочувальні призи для кожної із задіяних груп за участь у конкурсі.

Урочисте вручення подарунків заплановано на 18 грудня 2019 року, яке проходитиме в кожному закладі дошкільної освіти окремо.