Флешмоб-суботник, кращій спосіб прибрати рідну землю

20

Минулої суботи в мікрорайоні  ДВРЗ мешканці показали гарний приклад, як потрібно з розумом організовувати суботник.
Місцева ініціативна молодь спільно з депутатом Київради Павлом Тесленко  організували так званий флешмоб-суботник в чотирьох частинах мікрорайону ДВРЗ. Для зборів жителів та їх координації місця збору організатори визначили в лісопарковій зоні на Бакалейній, на перетині вулиць Волховська та Новоросійська (біля ЖРЕО №406), в кінці вулиць Новоросійська та Алма-Атинської.
Організатори залучили до заходу сміттєвоз та трактор, які курсували лісом та підбирали мішки зі сміттям. Загалом в суботнику взяли участь понад 200 мешканців, більшість з яких це активна молодь, серед яких було чимало батьків разом з маленькими дітками. За час проведення заходу, учасники прибрали від сміття територію паркової та лісової смуги в мікрорайоні ДВРЗ та зібрали 5 тонн сміття.

649
Окрім самих місцевих мешканців, в Флешмоб-суботнику взяли участь Комітет мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець», громадська організація «Добробут та Безпека», Дарницьке лісопаркове господарство та Селтік.

650
«Спільно з місцевими організаціями, адміністрацією району та їїслужбами, ми постійно організовуємо суботники для підтримки чистоти в районі. Намагаємось змінити відношення жителів до навколишнього середовища. Я закликаю усіх небайдужих мешканців мікрорайонів ДВРЗ, Ліски та Старої Дарниці, також взяти участь у осінніх суботниках та спільними зусиллями навести порядок в нашій місцевосці» — розповів депутат Київради Павло Тесленко.
«До речі наступний суботник буде проходити 5 квітня о 10 годині ранку на прибудинковій території будинків мікрорайону ДВРЗ та Стара Дарниця. Окрім прибирання ми також організуємо висадку дерев» — зазначив депутат.

648