Депутат Київради Павло Тесленко звітує мешканцям ДВРЗ та сприяє встановленню дитячих майданчиків

149

Депутат звітував перед мешканцями ДВРЗ 28 березня та 4 квітня. Зустрічі Павла Тесленко з мешканцями відбувалися біля будинків 107/2 та 54 по вул.. Алма-Атинській (Дніпровський район). Під час зустрічей, депутат зі своєю командою звітували про свої дії та досягнуті результати, які було зроблено з часу минулої зустрічі, де були виявлені проблемні питання будинків, та їх прилеглої території.

 19

Перш за все мешканців цікавило питання – «визначення площі прибудинкової території» за яку вони сплачують кошти. В розділі інших проблемних питань було: встановлення та реконструкція дитячих майданчиків, ремонт сходових клітин, освітлення, демонтаж бомбосховищ які були небезпечними для дітей та псували зовнішній вигляд території, благоустрій прибудинкової території загалом, асфальтування та ремонт покрівлі.

18

Поставлені Павлу Тесленку декілька десятків проблемних питань піднятих жителями, були опрацьовані. Не було залишено жодної проблеми без уваги. Під час зустрічі мешканцям будинків були роздані таблички, які інформували мешканців про те, що саме було зроблено з вирішення того чи іншого проблемного питання. До речі до них навіть додавалися копії відповідей за підписом голови київської міської держадміністрації Олександра Попова, начальника ЖРЕО 415 та інші напрацьовані матеріали з фотографіями, в яких зазначалися позитивність вирішення поставленої перед депутатом проблеми. Чітко визначена прибудинкова територія тепер не була секретом для мешканців, вони також отримали її в друкованому вигляді

21

За виконанням робіт з благоустрою територій, демонтажу бомбосховищ, латання покрівлі, освітлення, навіть ремонту каналізаційних мереж, слідкували працівники громадської приймальні Тесленко (вул.. Алма-Атинська 103/1). Під час зустрічі були виявлені нові проблеми будинку, депутат пообіцяв опрацювати та вирішити і їх.

22

Новенький дитячий майданчик  вже чекав на мешканців будинку №54, який був встановлений за сприяння Павла Тесленко. Дітки були раді, все ж для них він і будувався, а задоволені діти і батьки щасливі.

23

24