Чемпіонський урок в Дніпровському районі з 1 вересня набирає обертів 

23

Чемпіонський урок — створений для поліпшенн учнівської обізнаності в галузі спорту, здоров’я та здорового способу життя з 1 вересня буде додатково вести місцевий спортсмен в розділі легкої атлетики, мешканець Дніпровського району, мікрорайон ДВРЗ (випускник 103-ї школи), 24-річний Розуміенко Іван Володимирович.

Професійно спортом Іван займається вже 4 роки, має звання кандидата майстрів спорту та переможець Інваспорту (в категорії інвалідності по зору)

62

Нещодавно, під патронатом депутата Павла Тесленко, Іван виступив на декількох змаганнях. Перше з яких відбулося в м. Євпаторії «Чемпіонат України серед параолімпійців» на якому Іван зайняв 2 та 3 місця з бігу та стрибків в довжину відповідно. Друге відбулося в м. Харкові, « Командний чемпіонат України з легкої атлетики у стрибках у висоту» на якому наш спортсмен зайняв 4 місце. Більшість спортсменів які брали участь в чемпіонаті, пройшли відбір на змагання Олімпійських ігор.


63

Інтерв’ю Івана Розуміенко газеті Дніпровець

Спонукати займатися спортом професійно мене підштовхнув саме приклад іншого спортсмена зі стрибків у довжину — Кузнєцова Віктора. Кузнєцов надихнув мене своїми розповідями про спортивну кар’єру та життя, виступаючи на прес-конференції в Києві. Саме тому мене і зацікавила участь в чемпіонських уроках, якщо це спрацювало зі мною, спрацює і з іншими. А вдвічі приємніше проводити такі уроки особливо в мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця, адже я місцевий, закінчив 103-ю школу, а хто ще щось зробить в цій місцевості, як не земляк?


Таким чином організатори чемпіонського уроку хочуть наглядно продемонструвати не тільки здоровим діткам, а й дітям які мають якісь вади, або вважають що їх мають, що стати переможцем може кожен. Для результату лише потрібно мати бажання та бути наполегливим, і успіх не заставить себе чекати, Іван Розуміенко цьому підтвердження.

Нагадаємо, Чемпіонський урок заснували спільними зусиллями депутат від ДВРЗ та Старої Дарниці Павло Тесленко та дворазовий чемпіон світу з фехтування Юрій Чиж.


Відомо, що спорт-це здоров’я, витривалість та загартування для організму. Для того, щоб спонукати дитину до фізичних вправ та не дати захопитися шкідливими звичками, замало розповідати їй про спортивні змагання та досягнення. Дуже важливо на власному прикладі навчити дітей змалечку любити спорт. Такі уроки обов’язково вплинуть на сучасних дітей, можливо когось підштовхне зайнятися спортом професійно, а можливо лише для свого особистого фізичного розвитку. А хтось замислиться, що підтримувати здоровий спосіб життя більш ніж просто важливо, а потрібно взяти це за правило. Просте правило, «здоров’є це життя».