Будинки ДВРЗ підключають до системи опалення

618

Від 25.10.2019 року розпочато роботи з підключення житлового фонду столиці до системи централізованого теплопостачання. В громадській приймальні депутата КМР Павла Тесленка повідомили, що в мікрорайоні ДВРЗ опалювальний сезон почався з 26 жовтня. Спочатку були під’єднані малоповерхові будівлі. Протягом 3 днів підключили 2х-5типоверхові будинки. Наразі триває процес стабілізації гідравлічного режиму та подальшого підключення висотних будинків. Станом на 30.10.2019 року підключено понад 90% житлових будинків.

Однак, через порив тепломережі, розташованої біля будинків 37-Б, 39-З та 43/57 по вул. Алматинській, за цими адресами досі відсутнє опалення. На даний час там працює аварійна бригада, заплановано замінити близько 30 метрів трубопроводу діаметром 300 мм. Відновлення подачі теплоносія відбудеться після ліквідації причини пошкодження.

Через незадовільні показники параметрів теплоносія в житлових будинках багатоповерхових по вулиці Алматинській, 68А і Літинській, 1А, існують певні обмеження для підключення їх до системи опалення. 

Також в зв’язку з аварією магістральної тепломережі на ділянці вулиці Новаторів, що сталася минулого тижня, будинки мікрорайону ДВРЗ тимчасово були підключені до тепломагістралі №5. Після усунення пошкодження трубопроводу, фахівці КП «Київтеплоенерго» перепідключать теплопостачання до тепломагістралі №4, що сприятиме покращенню параметрів тиску і температури теплоносія. Після виконання ремонтних робіт, подачу тепла буде відновлено і в останніх двох будинках.

За інформацією КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району», всі інші будинки ДВРЗ підключено до системи опалення. За відсутності теплопостачання в оселях, власники квартир верхніх поверхів мають стравити повітря в стояках опалення.