Алею Страху на ДВРЗ нарешті освітили

7

Вчора, вздовж алеї, біля трамвайної зупинки «Укроптбакалія», були встановлені ліхтарі на доріжці, якою місцеві жителі ходять на громадський транспорт.

Новенькі стовпчики вдало вписались в навколишній пейзаж, коли проходиш по алеї повз них, складаєтсья враження нібито вони тут стояли усе життя, тільки не зіпсовані часом.

Видатки на експлуатацію та обслуговування освітлення будуть покладені на «Київміськсвітло».

«Алея страху», таку неофіційну назву мала ця доріжка серед її користувачів. Назва виникла дуже просто, через її минулу неосвітленість, в цьому місці у темряві полюбляли збиратися різного роду «добродії», які залюбки допоможуть вам позбутися набридливого мобільника, або заважкої сумочки. Але тепер це в минулому.

Як повідомляють «Ліски» Відомо, що посприяв встановленню освітлення, депутат Київської міської ради Павло Тесленко, у відповідь на прохання мешканців.


119

Світлана, 34 роки
мешканка будинку Алма-Атинська 39-Г

Ще зовсім нещодавно, коли не було освітлення, ходити було дуже страшно, доріжка досить довга, та ще у лісі, легко можуть напасти. Але не скільки за себе страшно, скільки за дітей, в мене їх двоє, 9-річна Настя та 4-літній Макисм. Тепер, після освітлення набагато спокійніше, тим паче ходжу сюдою постійно, да і взагалі ця алея досить популярна. Знаю, багато хто звертався з цього питання до всіх можливих держ. установ, але марно. Але як виявилось декому все ж це під силу.


116

Слід відмітити, що діяльність Тесленка, вигідно відрізняється від інших депутатів, тим, що пан Павло та його помічники намагаються комплексно підходити до вирішення проблем ДВРЗ і Старої Дарниці. Максимально задіюючи при цьому зв’язок із населенням, не підміняючи діяльність «штатних» структур та спираючись на підтримку місцевих організацій і громадян.

Враховуючи, що сам Тесленко не балотується в народні депутати, такий підхід заслуговує на повагу. Дана ситуація добре показує, що звернення мешканців до депутатської приймальні Тесленка не залишаютсья без уваги депутата, та мають позитивні вирішення.

114